19.12.2014 6419

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

17 грудня, у день Святої Великомучениці Варвари, учнівсько-педагогічний колектив Уманської загальноосвітньої школи № 11 ім. М.П. Бажана разом з представниками кафедри фінансів і кредиту та студентами Уманського національного університету садівництва долучилися до загальноміської акції «Поділися теплом із солдатом».

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

До учасників акції зі словами вдячності звернулися представники волонтерського штабу «Разом», які зазначили, що кожен ангел, якого зробили дитячі руки, має непереборну охоронну силу.

До присутніх звернувся священик Свято-Успенського храму отець Вадим, який наголосив на тому, що спільна справа, зроблена у єдиному прагненні миру й добра, обов’язково змінить хід життя на краще.

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

Важливість проведення акції підкреслив у своєму зверненні до учасників і директор Уманської ЗОШ № 11 Володимир Сокирський.

Студентка Уманського НУС Тетяна Грачова прочитала присутнім вірш солдата-«кіборга», який кожного зворушив до сліз. А потім викладачі кафедри фінансів і кредиту Світлана Власюк, Наталія Бондаренко, Леся Барабаш, Юлія Улянич і студентки університету Наталія Щербина, Сабіна Власюк, Тетяна Грачова та педагоги Юлія Мельник і Оксана Сатанівська разом зі школярами виготовляти обереги.

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

Маленькі дитячі пальчики вправно виготовляли фігурки, прискіпливо виготовляючи деталі. І хлопчики, і дівчатка вміло майстрували голкою, скріпляючи їх у фігурки. За столами панувала атмосфера добра, взаєморозуміння та допомоги. Кожен новий ангелочок був осяяний щирістю, теплом і трепетністю дитячого серця.

Крім ангелів-оберегів, школярі підготували солдатам новорічні подарунки: саморобні ялиночки з сюрпризами – теплими шкарпетками, рукавичками, прикрашені солодощами. А ще кожен школяр написав солдату листа. І в них було стільки щирих, сердечних побажань! Але червоною ниткою крізь усі листи проходили подяка за мирне небо над головою та побажання, аби бійці скоріше повернулися живими…

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

По закінченні акції усі подарунки й учасників акції окропив святою водою священик Свято-Успенського храму отець Вадим.

Уманська ЗОШ № 11 приєдналася до акції «Поділися теплом із солдатом»

Мабуть, не випадково для участі в акції представниками університету й школи було обрано саме цей день: Свята Варвара увійшла в історію релігії як християнка, яка була незламною у своїй вірі, а у народі цей день вважається переламним, адже сонце повертає на весну. Серця дітей і дорослих, які приєдналися нині до акції, твердо вірять у перемогу наших бійців й у те, що мирний час не за горами. І що створені у цей день руками дітей ангели-обереги матимуть велику захисну силу, а тому своїм святим покровом оберігатимуть кожного захисника України.

Леся Барабаш, викладач кафедри фінансів і кредиту