Повідомити про новину

Українські традиції пізнаємо разом із дітьми

31 жовтня студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, разом із начальником відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталією Вдовиченко та представниками КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка» в особі Ірини Крупенко і волонтерського загону «Відкриті серця», завітали до обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань. Метою відвідин стало проведення семінару-тренінгу «Чотири сезони українських традицій» і доручення дітей до створення символів-оберегів українського народу – ляльок-мотанок.


Долі маленьких українців, які мешкають у Центрі соціально-психологічної реабілітації, дуже непрості та варті не однієї повісті. Тож спочатку студенти підготували для малечі низку захоплюючих конкурсів – їх ледве вистачило для усіх бажаючих! Потім уже маленькі вихованці Центру читали вірші, співали та танцювали, змушуючи зал сміятися й хвилюватися, радіти й плакати, і навіть підтанцьовувати акторам.


Та все ж особливо потішив дітей майстер-клас зі створення ляльок-нитяньок, які вони виготовляли разом зі студентами, в невимушеній і ігровій формі знайомлячись із традиціями українського народу.


Зустріч з дітьми затягнулася до самого вечора. Адже навряд чи існує щось прекрасніше за щиру дитячу посмішку. Мабуть, це і є щастя – дарувати своє тепло малятам, які так цього потребують – і бачити, як вони, незважаючи на не по роках сумний життєвий досвід, ростуть зі світлою душею і добрим серцем, долучаючись і пізнаючи найяскравіші і найпрекрасніші надбання української нації.

Валентина Пастух, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 475

top