03.09.2014 5035

Борітеся – поборете!

Т.Г. Шевченко

Україна – суверенна держава, незалежність якої виборювалась довгий час. Відповідно до вимог листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти 1 вересня 2014 р. викладачами кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності для студентів третього курсу факультету менеджменту було проведено першу лекцію «Україна – суверенна демократична держава». Заняття розпочалось із вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблих захисників України: солдатів та офіцерів Збройних сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії і Служби безпеки, які зі зброєю в руках відстоювали територіальну цілісність нашої держави.

Україна - суверенна демократична держава

Студенти висловили свою стурбованість щодо суспільно-політичної ситуації в країні, є патріотами нашої держави та активно взяли учать у занятті. На лекції заслухано доповіді:

1. «Україна – єдина держава» (автор Доценко Ірина, 31- м група);

2. «Дипломатичні відносини України» (автор Ільченко Ірина, 31- м);

3. «Адміністративно-територіальний устрій України» (автор Зіменко Інна, 31- м);

4. Державна мова України (автор Кочубій Альона, 31- м ).

Україна - суверенна демократична держава

Отож пам’ятаймо, що сила нашої держави в єдності, й лише разом ми непереможні.

Л.В. Клименко,

Ю.Л. Зборовська