14.09.2016 4944

Україна – Сербія: обмін досвідом

Науковці Уманського національного університету вже давно активно співпрацюють з зарубіжними колегами не лише у сфері обміну науковим досвідом, а й виробничими надбаннями.

От і цього разу професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Григорій Господаренко на запрошення сербських колег відвідав завод з виробництва мінеральних добрив у м. Нові Сад та ознайомився з виробничими випробуваннями нових форм добрив і технікою для їх застосування.

Україна – Сербія: обмін досвідом

Під час зустрічі вчені обмінялися досягненнями та перспективами діагностики живлення рослин і ефективного застосування добрив. Варто зазначити, що перші партії мікрогранульованих добрив із Сербії вже надійшли для агровиробників України.

Україна – Сербія: обмін досвідом

Наразі вирішується питання виготовлення вітчизняних аплікаторів для їх внесення.

Сергій Прокопчук, к.с.-г.н, викладач кафедри агрохімії і грунтознавства