22.01.2015 5151

Участь наукових лабораторій Уманського НУС у конкурсі «Молодіжні ініціативи»

З метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив 20 січня в м.Черкаси управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації  проведено конкурс-захист проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів.

У конкурсі взяли активну участь та гідно захистили власні проекти представники  ініціативної групи науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» кафедри фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва. На розсуд членів журі був представлений проект  «Підтримка та інформаційний супровід підприємницьких ініціатив і формування дієвої системи соціальної захищеності молоді».

Участь наукових лабораторій Уманського НУС у конкурсі «Молодіжні ініціативи»

Бажаємо учасникам конкурсу перемоги та подальших успіхів!