28.07.2015 5937

У курсантів Уманського НУС розпочалися військові збори

15 липня 34 курсанти Уманського національного університету садівництва відправились на військові збори на один з полігонів України. Під час відправлення до курсантів звернулась ректор університету Олена Олександрівна Непочатенко, яка зазначила, що юнаки наблизились до завершального етапу навчання на кафедрі військової підготовки, а саме проходження навчальних військових зборів. У кожного буде можливість на практиці закріпити отримані теоретичні знання. Необхідно буде виконати завдання програми підготовки молодих офіцерів, скласти випускний екзамен та військову присягу. Наголосила на дотриманні вимог техніки безпеки та військової дисципліни.

Під час військового збору в умовах, наближених до бойових дій, курсанти виконають вправи зі стрільби, водіння БМП, тактичної підготовки, а 22 серпня складуть військову присягу на вірність Україні.

Побажаємо нашим курсантам успішного виконання поставлених завдань!

У курсантів Уманського НУС розпочалися військові збори