28.04.2017 4745

Твоє життя в твоїх руках

Пропаганда здорового способу життя, боротьба з шкідливими звичками, виховання в молоді уміння цінувати своє життя, формувати себе як особистість є актуальними питаннями, які потребують як уваги зі сторони старшого покоління, педагогів так і щоденної турботи громадських молодіжних організацій.

Рада студентського самоврядування університету проводить спільно з психологічною службою, заходи спрямовані на формування у юнаків і дівчат розуміння того, що найбільша цінність це життя, намагається донести до ровесників, що безвихідних ситуацій не буває.

27 квітня в актовій залі університету актори молодіжного театру Уманського відділення міжнародної громадської організації «Слово життя» давали спектакль «Відроджені до живої надії».

Твоє життя в твоїх руках

Затамувавши подих глядачі переймалися долею головних героїв вистави Павла і Андріани.

Завданням вистави – спонукати глядачів задуматись над суттю життя, над його цінностями. Над тим, що ти здатен вибрати вірну свого життя стежину і бути корисним своїй сім’ї, суспільству.

Рада студентського самоврядування