31.03.2017 4624

Благодійний весняний концерт "Серце до серця"

Робити добро набагато легше, ніж здається. Побажати гарного дня, поступитися місцем в громадському транспорті, подарувати іграшку дитині із дитячого будинку – це зовсім не складно і не займе багато часу. Кожен може допомогти, було б бажання .

Саме з цією метою рада студентського самоврядування Уманського НУС організувала благодійний концерт, де виступили різні колективи та гурти Центру культури та виховання студентів Уманського НУС, такі як «Криниченька», «Нивка», «Краяни» та інші. Під час концерту всі присутні мали змогу долучитися до благодійної акції «Серце до серця», організованої однойменним фондом з метою збору коштів на закупівлю обладнання для лікування дітей із вадами зору.

Благодійний весняний концерт "Серце до серця"

А поза рамками благодійного концерту закликаємо всіх підтримати дітей із вадами зору та допомогти у розвитку волонтерського руху в Україні. Це можна зробити на сайті фонду. Адже, можливо саме ті кілька гривень, якими ви поділились, допоможуть дітям побачити на власні очі всю красу та незрівнянність навколишнього світу!

Сподіваємось, що такий захід переросте в щорічну традицію.

Анастасія Резнік,член ради студентського самоврядування