27.12.2012 6401

Творімо добро!

Земля під ногами розстелилася.

Де я і ти, він, вона вродилися.

Одна для всіх, зайвим ніхто не буде.

Загине той, хто людяність забуде.

Як часто ви замислювалися над тим, що у світі є діти, які обділені батьківським теплом та турботою, в яких є певні розумові чи фізичні вади? Вони не обирали якими їм народитися і, звичайно, нівчому не винні. Їхні двері завжди відкриті для вас, завітайте до них, подаруйте маленьке диво - любов, щоб зігріти їх серця та зміцнити віру в те, що все буде добре.

Рада студентського самоврядування Уманського НУС завжди спішить на допомогу тим, хто її потребує. Так, напередодні дня Святого Миколая, волонтерський загін на чолі з Аліною Клименко, Юрієм Мельником, Інною Ганжою, Катериною Чернегою та за підтримки туристичної агенції "Сієста", відвідав Уманський дитячий притулок. Скільки ж радощів було в діточок, коли вони розмальовували магнітики та водили хороводи навколо ялинки! Казкова атмосфера, турбота та любов гостей дуже сподобалася малечі.

Волонтерський загін УНУС в Уманському дитячому притулку

19 грудня в Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей волонтери провели майстер-клас з виготовлення паперових сніжинок, а також подарували кожній дитині комплект розвиваючих ігор - кольорові і захоплюючі пазли та пригостили солодощами.

Волонтерський загін УНУС в обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Вихователі подякували студентам за допомогу, увагу, ласкаві слова і висловити сподівання на нову зустріч.

Тому попереду ще безліч цікавих ідей! До нових звершень!

Юрій Мельник,

заступник голови Ради студентського самоврядування;