27.11.2014 4669

Творці Європи

Про проект

Творці Європи (We design Europe) - це тренінгова програма  для учнів та студентів перших курсів від 16-18 років, що проживають в Україні.

Дати виконання проекту: 25 января - 1 лютого 2015 року

Мова навчання: англійська.

У проекті візьмуть участь: 20 учасників, 10 з України та 10 з Німеччини.

Програма надає можливість молодим людям протягом тижня пройти освітні тренінги в м. Берлін.

Проект орієнтований на молоде покоління Європи і має на меті підвищити рівень інформованості та ставлення до різних історичних і культурних зв'язків між Німеччиною та Україною.

Головна мета тренінгів - це розкриття та реалізація потенціалу студентів. Проект створює середовище, яке дає можливість експериментувати та досягти успіху в розвитку сильних сторін, навичок і впевненості у собі.

Тижнева програма включає в себе теоретичні семінари, практику та імплементацію проектів.

Участь у проекті

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та надіслати на e.mazurenko@klitschkofund.org.

Заповнена аплікаційна форма має бути надіслана на адресу організаторів до 30 листопада (включно). Аплікаційні форми, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Більш детально на сайті проекту

Error