13.12.2017 5088

Творчі вітання захисників

Творчі колективи Уманського національного університету садівництва завжди раді вітати зі знаменними датами українців. І цього разу у День Збройних Сил України – одне з найшанованіших свят в Україні, відбувся виїзний концерт творчих колективів Центру культури та виховання у с. Леухи Іллінецького району Вінницької області, де громада радо приймала талановиту студентську молодь на чолі з художніми керівниками Наталією Браславською та Світланою Бердніковою.

Традиційно урочисту частину свята розпочав голова села Олексій Черниш, привітавши присутніх зі святом і нагородивши цінними подарунками людей, які захищають рідну землю в зоні АТО, стоячи на сторожі нашого спокою та мирного солодкого сну, та воїнів-інтернаціоналістів .

Артисти Уманського національного університету садівництва з творчими колективами будинку культури с. Леухи – Зразковим оркестром народних інструментів «Струни серця»; народним фольклорно-етнографічним ансамблем «Ластівка» й оркестром духових інструментів, подарували присутнім глядачам незабутнє свято.

Творчі вітання захисників

Художні колективи вітали в цей день і сивочолих ветеранів, і молодих людей, віддаючи шану всім захисникам Вітчизни – як присутнім, так і тим, хто не зможе ніколи почути чарівної мелодії сумної пісні, що складена для них.

Творчі вітання захисників

«Батьку мій, лебедю білий» – лунала пісня у виконанні хору, навіюючи глядачам образи про роки, які швидкоплинно пролітають за буденними справами. І лише мирне небо над головою може принести щоденне щастя всім сім’ям України.

Завершальним акордом урочистого зібрання стала пісня «Єднаймося, люба родино» у виконанні всіх учасників концертної програми. Тож хай вічно панує щастя та буде мир на землі! Зі святом вас, шановні захисники!

Хай змилостивиться над нами доля,

Хай майбутнє буде без війни,

Щоб не з фронту, а з заводу, з поля

Виглядали  батька доньки та сини.

Наталія Браславська, художній керівник