20.07.2018 5323

Творчі особистості навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства

Краса врятує світ, і саме у вас є можливість подарувати світу цю красу! Якщо Ви бажаєте у майбутньому мати престижну роботу та високий рівень доходів, роблячи прекрасним світ навколо себе, обирайте факультет лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва!

На факультеті лісового і садово-паркового господарства здійснюється підготовка фахівців, які користуються попитом на ринку праці, за спеціальностями:

Важливим напрямом діяльності факультету є проведення фундаментальних наукових досліджень, розробка новітніх технологій і впровадження їх у навчальний процес і виробництво. Базою для наукової роботи співробітників, аспірантів і студентів є лісові угіддя, паркові зони та дослідні сади університету. Студенти отримують сучасну освіту з використанням комп’ютерних технологій, мультимедіа, дистанційного навчання. Викладачі активно займаються підготовкою посібників, методичних рекомендацій і підручників.

Випускники факультету повністю підготовлені до виконання широкого кола професійних обов’язків не лише на території України, але й за її межами. Студенти факультету, після III курсу навчання, згідно з укладеними та затвердженими міжурядовими програмами, договорами на рівні міністерства, індивідуальними договорами, мають можливість пройти закордонне стажування в Австралії, Великобританії, Данії, Німеччині, Польщі, США, Фінляндії, Франції та Швейцарії, де не лише покращують знання з іноземної мови, а й ознайомлюються з передовими технологіями, що відповідають обраній спеціальності.

У вільний від навчання час студенти факультету лісового і садово-паркового господарства займаються в спортивних секціях та різних відділеннях Центру культури і виховання університету.

Головним завданням факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців, які б органічно поєднували високий рівень фундаментальної теоретичної підготовки з володінням найсучаснішими практичними методами та технологіями виробництва і при цьому були б гармонійно розвиненими особистостями з високим рівнем загальної культури. Адже лише гармонійна, освічена особистість може зробити світ навколо себе прекрасним!

Тож чекаємо на вас – молодих, ініціативних, талановитих, тих, хто прагне зробити світ прекрасним – на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва!

Error