02.10.2015 4879

Творчі колективи Уманського НУС вітали ветеранів зі святом

З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, Указом Президента України був встановлений національний український «День ветерана», який відзначається щорічно 1-го жовтня.

Ветеранів міста біля кінотеатру «Комсомолець» святково зустрічав духовий оркестр Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького. У вестибюлі розгорнулась виставка народно-прикладного мистецтва, експонати якої виготовлені вмілими руками людей похилого віку.

Зі святом привітав ветеранів міста  в.о. обов’язки міського голови Олександр Цебрій, який від імені Уманської міської ради подякував за досвід і напрацювання й побажав здоров’я, миру і безхмарного неба.

Творчі колективи Уманського НУС вітали ветеранів зі святом

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер також приєдналась до привітань та запевнила, що і надалі буде покращувати життя ветеранів.

Творчі колективи Уманського НУС вітали ветеранів зі святом

Представники міської влади урочисто вручили ветеранам медалі до 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та вітальні грамоти. Отримували подарунки також подружжя Балюків, яке   святкувало свій ювілей, призери шахово-шашкового турніру та переможці за вироби на виставці народно-прикладного мистецтва.

Творчі колективи Уманського НУС вітали ветеранів зі святом

На честь свята учасники творчих колективів Уманського НУС подарували чудовий концерт, який не залишив байдужим нікого з присутніх. Гучними оплесками проводжали творчу молодь університету, яка подарувала людям похилого віку радісні хвилини насолоди.

Творчі колективи Уманського НУС вітали ветеранів зі святом

Свято золотої пори осені – чисте і світле, тож хай у кожному домі, де є матусі і татусі, бабусі й дідусі, поселяться тільки щастя і злагода, мир і достаток.

Надія Зубова, редактор редакційно-видавничого відділу