Повідомити про новину

Традиції не змінюються. Зустріч ректора зі студентським активом університету

Запорукою ефективної та плідної роботи ради студентського самоврядування є, звичайно ж, тісна співпраця з адміністрацією університету. А коли вони працюють у єдиному тандемі та можуть звертатися один до одного з будь-якими питаннями, які  покращують умови навчання та проживання студентів, то саме це можна назвати гармонією нашого навчального закладу та великим кроком на шляху до розвитку та самовдосконалення.

Саме тому 7 листопада відбулася традиційна, щорічна зустріч ректора університету Олени Непочатенко з новообраним студентським активом.

Зустріч розпочала Олена Олександрівна, яка привітала усіх присутніх та побажала студентській раді плідної роботи та натхнення у їхній діяльності. Новообраний голова студентської ради – Володимир Макарчук, представив ректору новий склад ради, до якого увійшли не тільки голови студентських рад факультетів та гуртожитків, а й велика кількість ініціативних та креативних студентів.

Познайомившись, присутні перейшли безпосередньо до питань, які хвилювали студентство. Одним із головних питань було покращення навчального процесу та організації дозвілля студентів. Велику кількість питань студенти підняли з проводу побутових умов проживання в гуртожитках. Обговорювали проходження виробничої практики за кордоном та на території країни.
Олена Олександрівна відзначила, що ректорат і рада студентського самоврядування є партнерами в реалізації ідей студентства, модернізації навчального, виховного процесу, науковій, організаційній, спортивній та культурно-масовій роботі.

Ми дякуємо ректору за проведену зустріч і сподіваємося на плідну співпрацю з адміністрацією, яка вже в найближчому майбутньому принесе свої позитивні результати.

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування університету

Переглядів - 997

top