Повідомити про новину

Традиційна зустріч першокурсників з керівництвом Уманського НУС

Щорічно, напередодні урочистої посвяти молоді у лави студентів Уманського національного університету садівництва відбувається традиційна зустріч ректорату і керівників творчо-спортивних підрозділів з першокурсниками.

Тож 5 вересня у затишній актовій залі університету першокурсників інженерно-технологічного факультету, а також факультетів менеджменту, плодоовочівництва, екології та захисту рослин  тепло вітала ректор нашого навчального закладу Олена Непочатенко, яка розповіла про структуру університету та представила членів ректорату.  


Про значну увагу, що приділяється виховній та творчій роботі з молоддю в стінах Уманського НУС, та перспективи участі в колективах Центру культури і виховання студентів розповіла присутнім старший викладач Центру Наталія Шаповаленко. «Аматорські колективи університету мають змогу подорожувати з концертними програмами не лише Україною, а й за кордоном. Тож наразі розгортають свою діяльність і є відкритими для обдарованих особистостей наступні відділення: вокально-хорове, музичне, театральне, хореографічне», – зазначила Наталія Іванівна. А тому талановиті студенти мають змогу обрати будь-яке з відділень і записатися в Центрі культури та виховання.

Завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб розповів присутнім про важливість спорту в житті людини. «Досягнення спортсменів і випускників університету дали змогу Уманському НУС посісти місце в трійці лідерів серед аграрних навчальних закладів України. Легка та важка атлетика, дзюдо, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол – всі ці види спорту чекають на вас у стінах тепер вже рідного навчального закладу», – наголосив Іван Федорович .

Практичний психолог психологічної служби університету Валентина Мазуренко акцентувала увагу першокурсників на високій моральній свідомості людини, яка є не менш важливою, ніж набуття знань, і зазначила, що вона готова надати консультацію всім бажаючим за попереднім записом.


«Уже третій рік в університеті функціонує військова кафедра, надаючи можливість випускникам закінчити навчання вже офіцерами», – розповів учасникам зустрічі викладач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі, запросивши юних студентів вже з третього року навчання приєднатися до військової справи.


На завершення зустрічі ректор Олена Непочатенко побажала студентам наснаги та терпіння в навчальному процесі, використовуючи час, що відведений для отримання знань, з максимальною користю для себе.

Тож до роботи, шановні першокурсники! На вас покладаються великі надії, адже нині ви – юні паростки прекрасного майбутнього нашої держави!

Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 776

top