05.09.2017 5150

Традиційна зустріч першокурсників з керівництвом Уманського НУС

Щорічно, напередодні урочистої посвяти молоді у лави студентів Уманського національного університету садівництва відбувається традиційна зустріч ректорату і керівників творчо-спортивних підрозділів з першокурсниками.

Тож 5 вересня у затишній актовій залі університету першокурсників інженерно-технологічного факультету, а також факультетів менеджменту, плодоовочівництва, екології та захисту рослин  тепло вітала ректор нашого навчального закладу Олена Непочатенко, яка розповіла про структуру університету та представила членів ректорату.

Традиційна зустріч першокурсників з керівництвом Уманського НУС

Про значну увагу, що приділяється виховній та творчій роботі з молоддю в стінах Уманського НУС, та перспективи участі в колективах Центру культури і виховання студентів розповіла присутнім старший викладач Центру Наталія Шаповаленко. «Аматорські колективи університету мають змогу подорожувати з концертними програмами не лише Україною, а й за кордоном. Тож наразі розгортають свою діяльність і є відкритими для обдарованих особистостей наступні відділення: вокально-хорове, музичне, театральне, хореографічне», – зазначила Наталія Іванівна. А тому талановиті студенти мають змогу обрати будь-яке з відділень і записатися в Центрі культури та виховання.

Завідувач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Іван Чорнобаб розповів присутнім про важливість спорту в житті людини. «Досягнення спортсменів і випускників університету дали змогу Уманському НУС посісти місце в трійці лідерів серед аграрних навчальних закладів України. Легка та важка атлетика, дзюдо, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол – всі ці види спорту чекають на вас у стінах тепер вже рідного навчального закладу», – наголосив Іван Федорович .

Практичний психолог психологічної служби університету Валентина Мазуренко акцентувала увагу першокурсників на високій моральній свідомості людини, яка є не менш важливою, ніж набуття знань, і зазначила, що вона готова надати консультацію всім бажаючим за попереднім записом.

Традиційна зустріч першокурсників з керівництвом Уманського НУС

«Уже третій рік в університеті функціонує військова кафедра, надаючи можливість випускникам закінчити навчання вже офіцерами», – розповів учасникам зустрічі викладач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі, запросивши юних студентів вже з третього року навчання приєднатися до військової справи.

Традиційна зустріч першокурсників з керівництвом Уманського НУС

На завершення зустрічі ректор Олена Непочатенко побажала студентам наснаги та терпіння в навчальному процесі, використовуючи час, що відведений для отримання знань, з максимальною користю для себе.

Тож до роботи, шановні першокурсники! На вас покладаються великі надії, адже нині ви – юні паростки прекрасного майбутнього нашої держави!

Прес-центр Уманського НУС