30.09.2014 4409

Тісна співпраця Уманського НУС з ПАТ «Уманьферммаш»

Делегація Уманського НУС взяла участь в урочистих зборах, присвячених Дню машинобудівника, які відбулися в актовій залі  ПАТ «Уманьферммаш». Святкування співпало з ювілейною датою –  45 років від дня  утворення підприємства.

Машинобудування – одна з найскладніших галузей промисловості, завдяки якій кожна з сотень вироблених деталей стає частинкою високотехнологічних конструкцій світового рівня. За цей відрізок часу  трудовими досягненнями колективу можна по праву пишатися, адже  продукцію  заводу знають та цінують далеко за межами України.

Саме завдячуючи тісній співпраці з партнерами та меценатами, найкращим серед яких є ПАТ «Уманьферммаш», студенти Уманського НУС  мають можливість ознайомитися з найсучаснішою технікою, осягнути її можливості та піднятися на вищий щабель у своєму професійному розвитку.

На Вченій раді університету одноголосно було присвоєно генеральному директору ПАТ «Уманьферммаш» Анатолію Ліпкану звання «Почесний професор Уманського НУС».

Тісна співпраця Уманського НУС з ПАТ «Уманьферммаш»

Керівнику підприємства під час урочистостей було вручено Почесний диплом, мантію і конфедератку – символи приналежності до професорської когорти.

Error