29.08.2014 4201

Тісна співпраця Уманського НУС з освітянами міста

Із безлічі професій на Землі, які вже є, яких ще будуть вчити, – є

головна, як віщий, сущий хліб, і назва цій професії – Учитель.

Щороку у переддень початку нового навчального року традиційно проходять освітянські зустрічі. Серпневі конференції – особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії учителя.

28 серпня на базі Уманського національного університету садівництва відбулася конференція педагогічних працівників, у якій взяли участь делегації загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів м. Умань.  Уманський НУС впродовж багатьох років підтримує тісну співпрацю з освітянами, адже випускники шкіл є майбутніми студентами навчального закладу.

Учасники та гості конференції мали чудову нагоду помилуватися виставкою, на якій експонувалися наукові доробки вчителів, творчі роботи учнів та вихованців дошкільних закладів, численні дипломи та кубки.

Тісна співпраця Уманського НУС з освітянами міста

Розпочалася конференція Гімном України та молитвою «Боже, Україну храни!».

Хвилиною мовчання вшанували учасники конференції пам’ять про Небесну сотню та бійців-уманчан, які були випускниками шкіл та  загинули в зоні АТО.

Тісна співпраця Уманського НУС з освітянами міста

Зі святом педагогів привітали виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій. Зокрема,  Олександр Цебрій подякував педагогам за підготовку навчальних закладів до нового навчального року, побажав їм цілеспрямованих пошуків і плідних знахідок та виконав приємну місію урочистого нагородження відзнаками  і грошовими нагородами кращих педагогічних працівників міста за вагомі здобутки на педагогічній ниві.

Тісна співпраця Уманського НУС з освітянами міста

З теплими словами привітань звернувся до учасників та гостей  конференції проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва Віктор Карпенко, який у своєму виступі щиро привітав учасників та гостей педагогічної конференції з Днем знань, побажав наснаги, терпіння, творчих злетів у роботі, а також вдячних вихованців та учнів. Віктор Петрович відзначив знаковість події, адже конференція відбулася у стінах навчального закладу, який святкуватиме 170-річчя з дня заснування.

Зупинившись на досягненнях університету за попередній навчальний рік, які можливі лише за умови об’єднання зусиль усіх ланок освіти та підтримання тісної співпраці між ними, Віктор Петрович подякував освітянам за тісну співпрацю.

На завершення всі учасники конференції урочисто співали Гімн України.

У переддень свята хочеться побажати всім освітянам професійних успіхів, плідної праці, життєвого оптимізму та нових творчих звершень у навчальному році.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів