24.09.2015 4915

Тісна співпраця Уманського НУС з компаніями-роботодавцями

Фахівці аграрного профілю, які здобули освіту в Уманському національному університеті садівництва, користуються великим попитом на ринку праці та затребувані різними підприємствами України.

Традиційно 23 вересня відбулася зустріч студентів 4-6 курсів факультетів економіки і підприємництва, інженерно-технологічного та менеджменту із представником компанії «Фенікс Агро», директором з персоналу Євгенією Фаніною.

Тісна співпраця Уманського НУС з компаніями-роботодавцями

Розпочав зустріч завідувач відділу працевлаштування Юрій Новак, який наголосив на тому, що молодь завжди була рушійною силою економічного розвитку держави, і, незважаючи на погіршення економічної ситуації в країні у зв’язку з військовими подіями на сході, в Україні є чимало підприємств, установ, організацій та компаній, зацікавлених у працевлаштуванні молодих фахівців – знавців своєї справи на гідних умовах з перспективою кар’єрного росту.

Тісна співпраця Уманського НУС з компаніями-роботодавцями

Торгово-сервісна компанія «Фенікс Агро» працює під девізом «Компанія, яка не просто грає за правилами ринку, а й змінює їх». Вона не тільки  реалізовує якісну продукцію, тобто займається логістичними послугами, але й надає консультативні послуги з вибору кормів.

Євгенія Фаніна розповіла студентській аудиторії про історію розвитку компанії, її структуру та специфіку роботи.

Студенти мали змогу задати запитання представнику компанії та отримати вичерпні відповіді. Бажаючі заповнили анкети з метою подальшого працевлаштування.

Тісна співпраця Уманського НУС з компаніями-роботодавцями

Пропонування вакансій провідними компаніями-роботодавцями студентам саме  Уманського НУС свідчить про його авторитет та престижність серед інших аграрних вишів України.

Анкета для студентів

Email: e.fanina@phoenix-agro.com.ua