03.04.2014 5362

Тісна співпраця Уманського НУС із забудовниками міста

Уманський національний університет садівництва активно співпрацює з усіма галузями та підприємствами міста, адже випускники, що здобули фахові знання, вміння та навички в університеті, користуються великим попитом на ринку праці.

На базі кафедри садово-паркового господарства факультету лісового і садово-паркового господарства функціонує школа ландшафтної архітектури, основними завданнями якої є виконання робіт, пов’язаних з науково-дослідною, педагогічною та проекційною діяльністю.

Викладачі кафедри садово-паркового господарства відгукнулися на прохання директора ТОВ «ОЗОН – 7» Анатолія Сторожука допомогти помітити сухі, однобокі та вражені омелою  дерева біля прилеглої території житлового комплексу, розташованого в районі автовокзалу. Студенти 31-сп групи кафедри садово-паркового господарства під керівництвом аспіранта Михайла Осіпова  ставили відмітки на деревах, які підлягають видаленню.

Тісна співпраця Уманського НУС із забудовниками міста

Михайло Юрійович розповів, що санітарні рубки проводяться у відповідності з вимогами Санітарних правил в лісах України. Шляхом санітарних рубок з деревостану видаляють сухостійні дерева та пошкоджені стовбурними шкідниками,  у яких крона засохла більше, як наполовину, вітровальні та буреломні (сніголомні) дерева, уражені грибними та раковими хворобами, а також дерева, які мають нахил більше 45°. Студент Віталій Цибань поділився своїми враженнями щодо поєднання теоретичних знань, здобутих під час навчання в університеті, із практичною підготовкою.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання