21.10.2016 4868

Тенісисти Уманського НУС серед найсильніших на Чемпіонаті України

11–15 жовтня в спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат. В змаганнях взяли участь 18 збірних областей України. Всього 128 учасників.

Відмінно виступили уманські тенісисти – вихованці тенісного клубу «Тайфун». Вони завоювали 2 золотих і 1 бронзову нагороду.

Тенісисти Уманського НУС серед найсильніших на Чемпіонаті України

Кіріл Юрченко став чемпіоном України в парному і змішаному парному розряді. В командних змаганнях серед юнаків наша команда в складі: Кіріла Юрченка; Степана Мула; Дмитра Галая виборолили ІІІ місце, здобувши перемогу в останній грі над збірною командою Києва з рахунком 3:1.

Результати наших спортсменів свідчать про те, що росте гідна заміна нашим кращим тенісистам.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки допомозі наших студентів: Олександра Слинька; Андрія Грищенка; Ростислава Кулака; Інни Сачук.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!

Колектив кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін