16.10.2013 6597

«Танцюють всі» в Уманському НУС

12 жовтня танцювальні класи Уманського НУС були переповнені, адже охочих отримати майстер-клас від успішних хореографів було чимало.

Фіналісти Всеукраїнського шоу «Танцюють всі» ділилися своєю майстерністю з певного стилю танцю: Анна Єдинак – контемпорарі та джазу, Анатолій Сачівко – з хіп-хопу. Любителі хореографічного мистецтва прийшли з різних колективів міста, серед них були і учасники творчих колективів, і хореографи.

Молоді майстри танцю Анна Єдинак та Анатолій Сачівко, отримавши хорошу школу від провідних хореографів України, передають свої знання молоді з метою реалізації її можливостей у житті. Тому що висока місія танцю покликана  нести людям радість життя, широту мистецьких поглядів, глибину і зміст, засіб висловлення думок і почуттів.

Учасники майстер-класів після 2-годинних тренувань отримали море позитивних емоцій та невичерпний заряд енергії.

«Танцюють всі» в Уманському НУС

Молодь міста Умань щиро вдячна ректору Уманського національного університету садівництва професору Олені Непочатенко за підтримку та сприяння у проведенні яскравого і незабутнього заходу.

Прес-центр університету