22.03.2014 6882

Тальянківський агротехнічний коледж: випуск молодших спеціалістів за спеціальністю “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання”

У 2002 році у Тальянківському коледжі було відкрито нову спеціальність «Обслуговування устаткування і систем газопостачання», а в цьому році відбувся ювілейний 10-й випуск спеціалістів стаціонарного відділення.

Очолює відділення Ковтун Олександр Петрович, педагогічний колектив відділення, який готує спеціалістів, складається з 9 викладачів, що мають відповідну базову підготовку. Циклову комісію очолює Ковтун Надія Петрівна.

В цьому році наше відділення випустило 38 випускників, серед яких отримали диплом з відзнакою 5 студентів: Красновська Юлія, Прилуцький Сергій, Поліщук Інна, Кураков Олександр, Шаповал Олександр.

В процесі навчання студенти отримали робочу спеціальність слюсар з ремонту і обслуговування газового обладнання.

В добру путь і нехай вам щастить, наші випускники!

Колектив Тальянківського агротехнічного коледжу