20.10.2015 5091

Талановиті художники Уманського НУС

В Уманському НУС 15 жовтня відбувся конкурс художників, у якому взяли участь всі талановиті студенти університету.

Виставка проходила на першому поверсі четвертого навчального корпусу. Всі перехожі, студенти та викладачі із захопленням розглядали пейзажі, портрети, натюрморти та інші виставлені роботи. Бажаючі взяли участь у голосуванні, яке допомогло визначити найталановитішого художника Уманського НУС.

Талановиті художники Уманського НУС

Всі роботи, безумовно, можна було назвати шедевром мистецтва. Важко було визначити найкращу, але за результатами голосування перше місце здобула студентка 22-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства зі своєю роботою Юлія Майборода, яка була нагороджена грошовою премією та грамотою; друге місце посів студент 41-т групи  інженерно-технологічного факультету Анатолій Лисенко та третє місце зайняла студентка 11-о групи факультету економіки та підприємництва Анна Бурлаченко.

Талановиті художники Уманського НУС

Рада студентського самоврядування дякує учасникам конкурсу та бажає молодим художникам наснаги, натхнення та нових творчих звершень.

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування

Error