26.04.2017 6356

Свято ніжності та краси

В час, коли за вікном буяє весна, все навколо наповнюється життям, дарує легкість та насолоду, саме час зібратися в гарній теплій компанії та помилуватися красою не лише природи, а й людей, що тебе оточують. Побачити не тільки їх зовнішність, а й усю багатогранність душі, тепло та ніжність, які вони несуть в собі.

І тому щовесни гарною традицією Уманського НУС є обрання з кращих представниць прекрасної статі студентства навчального закладу однієї, яка гідна титулу «Міс Університет 2017». Тож і цього разу 25 квітня актова зала УНУС була вщент заповнена студентством, яке активно підтримувало своїх фаворитів.

У цьогорічному змаганні взяли участь 6 конкурсанток – представниць 6 факультетів:

Неля Іщук – студентка факультету лісового та садово-паркового господарства;

Ілона Бойко – студентка факультету менеджменту;

Реана Керимова – студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Світлана Звірянська – студентка факультету економіки і підприємництва;

Олена Горб – студентка інженерно-технологічного факультету;

Антоніна Коханова – студентка факультету агрономії.

Свято ніжності та краси

Оцінювали рівень їх підготовки суддівська колегія у складі:

Мальованого Михайла  – проректора з науково-педагогічної роботи;

Вікторії Уманчик – голови ради студентського самоврядування Уманського НУС;

Анастасії Улянич – візажиста-бровіста;

Віталія Мельничука – ведучого Ліги КВН Кураж;

Володимира Врадія – капітана команди КВН «Діагноз Кашпіровського»;

Богдана Площука – учасника команди КВН «Діагноз Кашпіровського»;

Головою лічильної комісії була Ірина Слободяник –  заступник голови ради студентського самоврядування Уманського НУС.

Свято ніжності та краси

Змагання проходило у 4 конкурси, а саме:

1. Дефіле «Професія моєї мрії»;
  2. Конкурс-представлення «Жінка, що змінила майбутнє»;
  3. Дефіле «Найкращі спогади про море»;
  4. Танцювальний конкурс «Вечірній бал».

Під час конкурсної програми дівчата змогли розкрити всі свої таланти, продемонструвати жіночність, граційність, оригінальність, вишуканість, вміння досягати поставлених цілей та розкривати дану тематику.

Свято ніжності та краси

Кожна з учасниць мала потужну групу підтримки, яка активно голосувала за своїх улюблениць під час інтернет-опитування «Міс глядацьких симпатій» на сторінці ради студентського самоврядування у соціальній мережі.

Учасниць також прийшли підтримати та привітати почесні гості із міста Черкаси: Олена Кудрявцева – керівник Черкаського молодіжного центру працевлаштування та її заступник Володимир Панченко.

Боротьба за корону була дійсно запеклою, конкуренція та бажання виграти не давала розслабитися жодній. Та все ж, переможець має бути лише один. І за результатами оцінювання результати конкурсу були таким:

Міс Грація – Ілона Бойко;

Міс Гармонія – Реана Керимова;

Міс Елегантність – Світлана Звірянська;

Міс Чарівність – Олена Горб;

Міс Ніжність – Неля Іщук;

Міс Гармонія – Антоніна Коханова.

Свято ніжності та краси

За результатами глядацького голосування титул «Міс Глядацьких Симпатій» отримала Ілона Бойко, а головний приз цього вечора отримала студентка факультету агрономії – Антоніна Коханова.

Свято ніжності та краси

Учасниць привітала та подарувала невеличкі подарунки від управління у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради начальник даного відділу Наталя Вікторівна Вдовиченко, яка також нагородила переможницю почесним кубком.

Конкурсанток також привітав проректор з науково-педагогічної  роботи Уманського НУС  Михайло Мальований, який і одягнув таку жадану корону переможниці.

Свято ніжності та краси

Щиро вітаємо всіх учасниць,адже кожна з конкурсанток гідно боролася за титул «Міс університету 2017»!

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та проведення свята краси адміністрації університету, Центру культури та виховання студентів Уманського НУС, магазину «ЕлектроДім» та візажисту дівчат, яка доповнила їх неповторні образи – Анастасії Улянич.

Свято ніжності та краси

Ірина Слободяник, заступник голови ради  студентського самоврядування