09.11.2018 5878

Свято гумору в Уманському НУС

Цьогоріч відбірковий тур Кубку ректора КВН - 2019 в Уманському національному університеті садівництва відбувся 8 листопада. Для проведення конкурсу дата була обрана не випадково, адже саме цей день є визначним для всіх, хто так чи інакше має відношення до гумору: 58 років тому вийшла в ефір перша передача гри «Клуб веселих і кмітливих», що стала улюбленою для мільйонів глядачів.

Уже традиційно у відбірковому турі взяли участь команди кожного факультету :

• «Інжир» – інженерно-технологічний факультет;
  • «НєГані» – факультет економіки і підприємництва;
  • «МАЯМІ» – факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • «All inclusive» – факультет плоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • «НАША» – факультет менеджменту ;
  • «47 гектар» – факультет агрономії.

Свято гумору в Уманському НУС

А справедливо й об’єктивно оцінювало акторську гру та жарти наших команд журі у складі:

• Петра Паєвського – завідувача Центру культури і виховання студентів Уманського НУС;
  • Віталія Мельничука – популярного уманського ведучого;
  • Романа Діденка – засновника Уманської відкритої ліги КВН «Кураж»;
  • Владислава Сидоренка – головного редактора Уманської відкритої ліги КВН «Кураж»;
  • Юрія Чорного – адміністратора спортивно-розважального комплексу «Амарант».

Свято гумору в Уманському НУС

Головою лічильної комісії стала заступник голови ради студентського самоврядування університету Ірина Слободяник,а ведучим заходу – Олександр Пересунько, випускник нашого закладу вищої освіти.

Учасники боролися за місце у четвірці фіналістів протягом 3 конкурсів: візитівка, розминка з залом та фрістайл на тему «Умань – місто, де тебе чекають».

Усі команди показали високий рівень підготовки та створили гарний настрій глядацькій аудиторії. За результатами суддівського голосування до фінальної гри Кубку ректора пройшли команди «47 гектар», «Маямі», «All inclusive» та «НєГані».

Свято гумору в Уманському НУС

Під час гри також розігрувалися квитки на концерт гурту «Без Обмежень», який незабаром відбудеться у нашому місті . Щоб отримати квитки, треба було взяти участь у веселому конкурсі, що мав назву «Створи букву». Пари конкурсантів, використовуючи лише руки, ноги та інші частини тіла, складали букви, які називав ведучий. Переможцями цього нелегкого та веселого випробування, яке потішило всіх присутніх в залі і самих конкурсантів, стали студенти факультету економіки і підприємництва Катерина Закрижевська та Артем Цвігун.

Рада студентського самоврядування висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні заходу адміністрації університету, Центру культури і виховання студентів Уманського НУС, мережі магазинів MOYO, що стали генеральним спонсором; спортивно-розважальному комплексу «Амарант» за призи для переможців; магазину «Музон» за надану апаратуру; провідному оператору телекомунікацій нашого міста «ТІМ» за матеріальну підтримку; святковому агентству «Будьмо» й особисто Андрію Опаріну за допомогу з організацією розіграшу квитків.

Приєднуємося до всіх привітань для переможців і бажаємо фіналістам натхнення, якісних жартів та з нетерпінням чекаємо наступної гри!

Свято гумору в Уманському НУС

Анастасія Резнік,  голова ради студентського самоврядування університету