Повідомити про новину

Святковий візит губернатора до Уманського НУС

З гарною місією завітав сьогодні до Уманського національного університету садівництва голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Так співпало, що приємним подарунком для університету садівництва та великого його дружнього колективу в День святого Миколая стали відзнаки наших колег від Президента України Петра Порошенка.

Під гучні оплески представник Президента вручив почесні відзнаки: кандидату економічних наук, доценту, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдану Гузару – «Заслужений економіст України», доктору сільськогосподарських наук, професору, професору кафедри садово-паркового господарства Анатолію Балабаку – «Заслужений працівник освіти України», начальнику Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Анатолію Кузнецю - «Заслужений працівник соціальної сфери України», декану факультету української філології Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини Валентині Коваль – «Заслужений працівник освіти України».

Олександр Іванович привітав присутніх зі святом і відзначив важливість трудової діяльності представників української еліти, а саме колективу та керівництва Уманського НУС, які своєю спільною працею досягли таких успіхів, адже дані нагороди засвідчують визнання вкладу у розвиток науки саме всієї спільноти, людей високої свідомості.

Також, напередодні новорічних свят, Олександр Вельбівець привітав всіх з початком циклу святкувань, переконливо закликавши присутніх мріяти «… про хороше і гарне у ще такій молодій, але улюбленій нами всіма Україні».

Прес-центр Уманського НУС