08.08.2014 6025

Сучасний український фермер

Юрій Сирота – голова фермерського господарства «Олена» в Гайвороні Кіровоградської області. Сьогодні його можна назвати успішним фермером, хоча ще в 90-х роках він і не міг собі уявити, що піде аграрною стежкою.

Після армії він зустрів свою майбутню дружину. Вона і загітувала його піти на роботу до колгоспу. А на початку 90-х Президент Леонід Кучма дав початок фермерству в Україні. З того часу Юрій добре вжився у роль аграрія.
За його словами, в той же час до нього і прийшло розуміння того, що потрібно підвищувати свої знання в аграрному секторі, за якими він і прийшов до Уманського національного університету садівництва (на той час Уманський сільськогосподарський інститут), отримавши спеціальність агронома.

«Учитись, учитись і розраховувати на себе. Людина стає багатою лише від праці, а не через різні фінансові махінації» - ділиться своїм життєвим кредо Юрій Сирота. Дізнатись більше >

Сучасний український фермер

За матеріалами latifundist.com