24.10.2018 5917

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя!

Уміння жити – це, насамперед, уміння слідкувати за собою і своїм здоров’ям. Саме до цих питань привернула увагу рада студентського самоврядування факультету під час проведення акції «Ми – за здорове покоління».

Акція проходила на території Білогрудівського лісу та складалася з 4 етапів, а саме: ранкова зарядка, естафети, конкурс стіннівок на тему «Ми віримо в себе» та конкурс «Кращий кулінар».

Як стверджують вчені, завдяки ранковим вправам підвищується настрій і людина має гарну активність протягом дня. І в цьому нас переконав тренер спортивно-розважального комплексу «АМАРАНТ» В’ячеслав Жеребенко.

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя!

Після закінчення ранкової зарядки студрадою було проведено низку естафет, серед яких – «Швидкі руки», «Хто швидше», «Перетягування канату». Учасники розділилася на 5 команд, які мали свої назви: «Люди з села», «Жолуді», «Грінпіс», «Слимаки» та «Ветерани».  За результатами змагань перемогу здобула команда «Ветерани».

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя!

Наступним етапом заходу був конкурс плакатів на тему «Ми віримо в себе». Завдання учасників полягало в тому, щоб відобразити ази своєї професії на папері та довести, що саме їх робота є кращою серед усіх. За результатами змагань членами ради студентського самоврядування було визначено переможців, якими стали студенти 11-б групи.

І заключним етапом заходу був проведений конкурс «Кращий кулінар», під час якого оцінювалися смакові якості страв і їх оформлення. Перемогу у цьому змаганні смаків здобули студенти 11-б групи.

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя!

По закінченню всіх проведених конкурсів відбулося підведення підсумків акції. Команди були нагороджені грамотами, а переможці спортивних естафет отримали подарункові картки  «1 година катання на роликах» від спортивно-розважального комплексу «АМАРАНТ».

Студентське самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин щиро висловлює подяку деканату факультету, керівництву спортивно-розважального комплексу «АМАРАНТ»  і фотографу, аспіранту кафедри біології Дмитру Любченко.

Сучасна молодь за здоровий спосіб життя!

Думайте про своє здоров’я та не піддавайтеся негативним спокусам!

Рада студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин