07.08.2014 6199

Студентський конкурс „Кращий окулірувальник – 2014”

Щорічно, в першій половині серпня, студенти другого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС під час навчальної практики набувають фахової підготовки з окулірування підщеп плодових культур. Підсумком такого навчання є проведення змагань серед кращих окулірувальників.

Традиційно конкурс проводиться у плодовому розсаднику навчально-науково-виробничого  відділу університету. 7 серпня відбувся перший етап конкурсу, в якому взяли участь 12 студентів факультету. До складу журі ввійшли доцент кафедри плодівництва і виноградарства Майборода В.П. (голова), ст. викладач кафедри Буцик Р.М., асистент кафедри Шарапанюк О.С. та завідувач відділення плодівництва ННВВ Гавінська Г.А.

Роботу учасників конкурсу оцінювали за наступними критеріями:

• техніка виконання зарізів на підщепі;
  • техніка виконання зрізів щитків з вічком;
  • суміщення камбіальних шарів на підщепі і прищепі;
  • техніка користування ножем;
  • обв’язування окулірувань;
  • час виконання окулірування;
  • ергономічність операцій.

Студентський конкурс „Кращий окулірувальник – 2014”

Error