Повідомити про новину

Студентка факультету менеджменту – переможець проекту «Агро-2019»

Цьогоріч студенти Уманського національного університету садівництва взяли участь в освітньому проекті «Агро - 2019», що був організований Фондом Бориса Колєснікова. У 2017 та 2018 рр. Фонд Бориса Колєснікова був названий лідером у Рейтингу благодійних організацій в номінації «Засоби для розвитку науки і освіти України» у сегменті організацій з бюджетом від 10 до 100 млн. грн. у рік.

Освітній проект «Агро - 2019» складався з трьох етапів. У ньому взяло участь 1700 студентів із 34 вітчизняних університетів. Для участі у  третьому етапі було обрано 84 найкращих учасника, в число яких увійшло 7 студентів нашого університету: Наталія Ільченко, Микола Кравченко, Сніжана Усик, Яна Залізняк, Ігор Діденко, Ірина Мандрабурка.

Третій етап конкурсу проходив у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, де учасники представляли свої наукові проекти експертній комісії.  Експертами було обрано 30 найкращих, найцікавіших та найнеординарніших робіт. До числа переможців увійшла і студентка факультету менеджменту нашого університету Наталія Ільченко з проектом «Сорго як продукт здорового харчування».Наталія Ільченко та ще 29 студентів з інших ЗВО поїдуть у лютому 2019 року до Франції на міжнародну виставку сільськогосподарського машинобудування і тваринництва SIMA 2019, яка пройде в Парижі.


Інна Новак, заступник декана з наукової роботи факультету менеджмент

Переглядів - 436

top