01.12.2016 4963

Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»

На сучасному етапі розвитку України виставково-ярмаркова діяльність виступає в якості інструменту, який впливає на діяльність комерційних підприємств, на споживача на ринку товарів та послуг, на розмір одержуваного прибутку, формування іміджу в умовах конкурентної боротьби. З метою знайомства з таким видом діяльності, студенти 1 та 2 курсу факультету економіки і підприємництва в супроводі викладачів кафедри економіки професора Руслана Мудрака та доцента Людмили  Смолій 29 листопада відвідали Fresh Business Expo - V  Міжнародну виставку плодоовочевої індустрії. Fresh Business Expo – це єдиний виставковий проект плодоовочевого сектору України та ближнього зарубіжжя, який присвячений технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції.

Захід відбувався в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ), загальна виставкова площа якого становить 30 000 тис. кв. м. Також у рамках даної події відбулася щорічна міжнародна конференція «Овочі і фрукти України-2016», що стала місцем зустрічі для провідних виробників, трейдерів, мереж супермаркетів, імпортерів, експортерів, постачальників продукції та обладнання.

Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»

Оглядаючи експозиції, представлені великий потенційний ринок. 125 компаній обрали Fresh Business Expo в якості платформи, щоб почати або розширити свій бізнес в Україні. Ці компанії є представниками більш як 30 країн з усього світу, в т.ч. України, Франції, Німеччини, Польщі, Нідерландів, США та ін.

Відвідувачі отримали безліч цікавої інформації, позитивних вражень та  можливість ознайомитися зі специфікою використання такого важливого  економічного інструменту налагоджування ділових контактів, як виставка.

Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»

Подібні заходи, безперечно, сприяють формуванню професійних компетенцій студентів, знайомлять з можливостями розширення бізнесу та допомагають отримати актуальну інформацію про стан ринку, дають можливість закріпити знання, отримані під час навчання в університеті.

Людмила Смолій, доцент кафедри економіки