23.09.2016 4678

Студенти Уманського НУС – учасники Дня поля 2016

15-16 вересня на базі Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого) у смт. Дослідницьке Васильківського району Київської області відбулось масштабне аграрне свято – День поля 2016, організоване Німецько-Українським Аграрним демонстраційним та навчальним центром (АДНЦ).

У програмі заходу – польова демонстрація техніки та технологій від провідних світових виробників сільськогосподарських машин, консультації спеціалістів відомих українських та зарубіжних фірм з виробництва насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, добрив і техніки.

Студенти Уманського НУС – учасники Дня поля 2016

За офіційним запрошенням від організаторів, 16 вересня під керівництвом викладачів кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Тетяни Кутковецької та Віталія Шевчука, учасниками студентського Дня поля стали студенти 2 і 5 курсів інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю «Агроінженерія». Студенти мали нагоду практично ознайомитися з результатами польових дослідів, побачити переваги сучасного та стійкого сільського господарства, що забезпечується використанням новітньої сільськогосподарської техніки таких відомих фірм як Claas, CaseIH, Horsch, Lemken, Stefes, Strube та ін.

Студенти Уманського НУС – учасники Дня поля 2016

Увазі відвідувачів було представлено демонстрацію роботи обприскувачів фірм  CaseIH, Lemken, Horsch та Berthoud, а також збирання урожаю соняшника, кукурудзи і сої комбайнами Claas, CaseIH та Holmer.

Куратор колективу відвідувачів від УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого, старший науковий співробітник Людмила Марінченко розповіла про діяльність даної науково-дослідної установи, а також надала відповіді на питання студентів щодо особливостей застосування тієї чи іншої техніки, що виникали у процесі зустрічі запитання.

Студенти Уманського НУС – учасники Дня поля 2016

Студенти та викладачі висловлюють подяку організаторам та ректорату Уманського НУС за можливість взяти участь у заході.

Людмила ХудікТетяна Кутковецька, викладач кафедри ПМОАПВ

(фото ст. викладача Віталія Шевчука )