11.07.2016 5242

Студенти Уманського НУС підкорюють наукові вершини

Науково-дослідна робота студентів – невід’ємна складова навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва.

Студенти вивчають актуальні проблеми сільськогосподарських і природничих наук, новітні технології в агрономії, займаються розробкою генетичних та біотехнологічних методів селекції сільськогосподарських культур, вивчають інноваційні тенденції в плодоовочівництві, екології  та захисті рослин, їх досягнення і перспективи, аналізують сучасні технології вирощування садових та декоративних рослин, проблеми і перспективи розвитку лісового господарства, досліджують перспективи розвитку харчових технологій та обладнання АПВ, розглядають актуальні проблеми та перспективи розвитку економіки аграрного виробництва, аналізують сучасні тенденції розвитку і становлення теорії та практики менеджменту в глобальному конкурентному середовищі.

Також студенти Уманського НУС – активні учасники Міжнародних і Всеукраїнських конференцій та студентських олімпіад.

Студенти Уманського НУС підкорюють наукові вершини

Міністерством освіти і науки України відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року № 1410 та наказу Міністерства освіти і науки України від 12 березня 2015 року № 276 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році», а також на підставі рішення організаційних комітетів базових вищих навчальних закладів із проведення другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади затверджено Перелік переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін 2015/2016 навчального року.

Серед переможців і студенти Уманського національного університету садівництва:

-       Біленко Юрій Сергійович (ІІ місце) – процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств.

-       Заремба Олексій Олександрович (ІІІ місце) – ґрунтознавство;

-       Мусієнко Ліна Анатоліївна (ІІ місце) – плодоовочівництво і виноградарство;

-       Садовська Вікторія Анатоліївна (ІІІ місце) – агроекологія;

-       Сивак Олександр Олександрович (І місце) – лісове та садово-паркове господарство;

-       Слободяник Сергій Петрович (ІІІ місце) – логістика;

-       Ханін Дмитро Русланович (ІІІ місце) – плодоовочівництво і виноградарство.

Студенти Уманського НУС підкорюють наукові вершини

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників, зичимо подальших наукових успіхів та творчого натхнення!

Прес-центр Уманського НУС