21.11.2017 1716

Студенти Уманського НУС отримали нагороди від міського голови м. Умані

Студентські роки відносяться до найяскравіших в житті людини. Студентська дружба, перші кроки у велике самостійне життя і перші почуття… І звичайно ж, перший залік, курсова, екзамени.

Змістовність, насиченість, різнобарвність, студентського життя залежить від самих студентів, від органів студентського самоврядування, від їх лідерів.

Напередодні Міжнародного Дня студента ректор університету Олена Непочатенко вручила грамоти кращим студентам, активним учасникам студентського самоврядування. А саме: Назару Михайловину, Володимиру Макарчуку – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Олександру Поліщуку, Катерині Поліщук – факультет лісового і садово-паркового господарства; Аліні Пірус, Анні Слободяник, Олександру Мусатенко – інженерно-технологічний факультет; Катерині Закрижевській, Олексію Щербині – факультет економіки і підприємництва; Анастасії Поляніцькій, Кірілу Козаку – факультет менеджменту; Євгену Бовкуну, Олені Ющенко – факультет агрономії.

Студенти Уманського НУС отримали нагороди від міського голови м. Умані

А вже на саме свято студентського загалу зі студентським активом міста зустрівся міський голова Олександр Цебрій.

Студентську спільноту нашого університету представляли Ірина Слободяник – голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва; Аліна Варич – голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту; Аліна Ваховська - голова ради студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин та Анна Крайнова – голова ради студентського самоврядування факультету лісового та садово-паркового господарства.

Лідери факультетів отримали подяки та цінні подарунки від міського голови за активну роботу з студентською молоддю.

Вітаємо нагороджених і бажаємо їм і надалі молодечого запалу і гарних починань та справ.

Прес-центр університету