22.01.2013 5420

Студенти святкують День обіймів

Як ми знаємо, люди завжди потребують тепла, а в холодну зимову пору – особливо. І тому не випадково саме цього дня святкують Міжнародний день обіймів – щорічне свято, що відзначають 21 січня. За традицією, цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. Адже відомо, що 20-секундні обійми допомагають людині відчути себе щасливою.

Студенти святкують День обіймів

Рада студентського самоврядування університету за підтримки студентського самоврядування факультетів нашого університету, не могла залишитись осторонь і в перший навчальний день після зимових канікул провела акцію під назвою «Безкоштовні обійми». Дарувати своє тепло близьким та друзям так приємно! Коли добро і любов йдуть від самого серця, то ніякі морози не страшні.

Клименко А.Ю.,

голова ради студентського самоврядування університету