07.04.2016 5602

Студенти-маркетологи вивчали досвід фермерського господарства «Агрофірма «Базис»

Викладачі кафедри маркетингу та студенти ІІ-І курсів спеціальності «Маркетинг» відвідали фермерське господарство «Агрофірма «Базис». Кочубіївка Уманського району. Це фермерське багатогалузеве господарство, що займається виробництвом усіх видів сільськогосподарської продукції і  входить до групи лідерів серед виробників у Черкаській області. З 2000 року агрофірму очолює випускник Уманського сільськогосподарського інститутуВолодимир Осадчий.

Голова фермерського господарства ознайомив студентів з напрямами діяльності господарства, особливостями організації виробництва і збуту продукції в сучасних умовах, налагодження господарських зв'язків і логістики, забезпечення соціальної сфери.

Інтерес у студентів викликали передумови успішної діяльності фермерських господарств в Україні та можливості застосування маркетингових заходів та рекламної діяльності для підвищення її ефективності.

Ірина Корман, к.е.н., викладач кафедри маркетингу