02.04.2018 5225

Студенти факультету менеджменту – переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

29 березня за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

На конкурс було подано 24 роботи, з яких в рамках підведення підсумків конкурсанти презентували 12 найкращих.

Уманський національний університет садівництва представляли:

• Володимир Березюк, 11м-м група – «Створення млина на базі ПСП «Глорія»;
  • Вікторія Воропай, 11м-м група – «Виробництво солоду в ТОВ «Аграрій СВПП»;
  • Руслана Демиденко, 41-тм група  – «Організація відпочинкового туризму в с. Бучак Черкаської області;»;
  • Юлія Ковбасюк, 41-тм група  – «Створення туристичної агенції «Ажур»;
  • Надія Севостьянова, 11м-м група – «Виробництво соків на основі детоксу для ФГ «Алфікор»;
  • Оксана Телякова, 41-тм група – «Введення в експлуатацію зеленої садиби «Сині води» Кіровоградської області».

До складу експертів, які оцінювали конкурсантів входили: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлія Малішевська, підприємці Володимир Панчук, Микола Поліщук та В’ячеслав Степанський  .

Заступник міського голови Юлія Малішевська привітала фіналістів конкурсу та у своєму вступному слові зазначила: «… цей конкурс було створено з метою підтримки підприємницької ініціативи молоді. До того ж він є серйозною платформою для розвитку бізнесу» та дала студентам настанову примножувати свій молодіжний потенціал.

Всі студенти гідно представили свої проекти та отримали рекомендації експертів-практиків з удосконалення представлених ідей. Автори кращих ідей були нагороджені грамотами за участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

А бізнес-план студентки Вікторії Воропай посів почесне перше місце.

Вітаємо учасників, а переможниці бажаємо успіхів у наступному етапі!

Колектив кафедри менеджменту