03.03.2015 4713

Студенти 1 курсу напряму підготовки «Туризм» взяли участь у міжнародному конкурсі «Розвиток туризму в моїй країні»

З 1 по 25 лютого 2015 р. в м. Анталія на базі Азійського міжнародного коледжу туризму проходив міжнародний конкурс «Розвиток туризму в моїй країні». За перемогу у конкурсі боролись 45 проектів із різних країн світу.

Студенти першого курсу напряму підготовки «Туризм» Уманського національного університету садівництва Юлія Ковбасюк, Дар’я Журавльова та Руслана Демиденко під керівництвом доцента кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Світлани Тимчук  розробили наукові проекти та надіслали їх на конкурс.

Проекти складалися з презентації чи фільму та супровідного описового матеріалу. А самі роботи студенток були присвячені розробці туристичних маршрутів по Черкаській, Закарпатській та Херсонській областях.

Цей конкурс показав, наскільки його учасники люблять свою країну та добре знають культурно-історичні пам’ятки, а головне – готові використовувати свої знання і вміння для розвитку туризму в своєму регіоні.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Error