Повідомити про новину

Студент Уманського НУС – переможець поетичного конкурсу «Тарасовими шляхами»

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва завжди славилися своїми талантами. І один з них – володіння римованим словом, що підтверджує щорічний вихід збірки віршів студентів факультету. Та молодь нашого факультету завжди прагне більшого, тож не обмежуються наявними вже здобутками і завжди шукають нові рівні у поетичних спіралях, що стають своєрідними щаблями в удосконаленні творчих х навичок.

Ось і цього разу на поетичному олімпі нашого міста засяяли нові зірки поезії. 2 березня відбувся фінал міського конкурсу «Тарасовими шляхами», у якому взяли участь студенти факультету економіки і підприємництва: Олександр Єжелик, Наталія Швець, Юлія Коцуренко, Лілія Стасюк і Людмила Черненко. Оцінювало конкурсантів журі у складі: Наталії Вдовиченко – начальника відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, секретар журі, Анатолія Карасевича – поета, декана історичного факультету УДПУ ім. П. Тичини, Тетяни Гейко – начальника відділу культури Уманської міської ради, Людмили Чупряк – директора міської Централізованої системи бібліотек.Конкурс проходив у двох вікових категоріях: серед учасників від15 до 20 років, та від 20 до 25 років.

Всі учасники конкурсу вкотре довели, що вони справжні таланти нашої неньки України, які у віршованим словом висловлюють всі свої емоції, віру та сподівання.

По завершенню конкурсу всі учасники  отримали дипломи та подарунки від Уманської міської ради. А переможці конкурсу були нагороджені почесними кубками.

Студенти Уманського НУС також повернулися додому не з пустими руками, а прихопили з собою кубок переможця. Його щасливими володарем став студент факультету економіки і підприємництва Олександр Єжелик, який переміг у віковій категорії 20-25 років.


«Але я маю все ще мрію,

свою маленьку казку із надії,

що є на світі добрі люди,

які кохають всіх і всюди!», –

саме ці рядки принесли Олександру омріяну перемогу, з чим його і вітаємо! А ще ця подія нам вкотре доводить, що не потрібно приховувати свій талант, закриваючись у собі. Творіть, розвивайтеся, і, хто знає, можливо поміж нас ходить новий Кобзар українського народу!


Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 778

top