19.11.2014 6310

Студент року – 2014

17 листопада в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулася важлива подія – конкурс «Студент року – 2014».

Студент року – 2014
З нагоди Міжнародного дня студента шановне зібрання привітала в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко та нагородила грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради голову студентської ради університету Вікторію Уманчик за вагомий вклад у розвиток студентського руху міста.

Увазі глядачів було запропоновано конкурсну програму, в якій демонстрували свої вміння й таланти  представники шести факультетів Уманського НУС, а саме: Ірина Пампуха – студентка 4 курсу факультету менеджменту, Ярослав Мацегора – студент 2 курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, Юлія Сапельнікова – студентка 1 курсу інженерно-технологічного факультету, Єлизавета Омельченко – студентка 2 курсу факультету агрономії, Руслана Меркун – студентка 2 курсу факультету лісового і садово-паркового господарства та Катерина Бузиновська – студентка 3 курсу факультету економіки і підприємництва.

Студент року – 2014

Змагалися вони у двох турах:

І – візитна картка – презентація  індивідуальної особистості;

ІІ – імпровізований «Якби я був...»

Студент року – 2014

Виступи конкурсантів оцінювалися журі у складі: голова журі – голова профспілкового комітету Уманського НУС, кандидат біологічних наук, доцент Маргарита Парубок; в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко; начальник редакційно-видавничого відділу, кандидат економічних наук Леся Барабаш; голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик; представник ради студентського самоврядування Аліна Кучерук.

Студент року – 2014

На конкурсну програму університету завітали гості з концертними номерами: вокальна група  «Sunrise» («Схід Сонця») та Олег Універсал, дипломант Книги рекордів України з «Одночасної гри на 10-ти музичних інструментах». Вони подарували глядачам музичний сюрприз у вигляді драйвового виступу їх спільного проекту.

Студент року – 2014

Зі щирими побажаннями подальших наукових досягнень та творчих звершень до студентства звернулася голова профспілкового комітету Уманського НУС Маргарита Парубок, яка нагородила дипломами всіх учасників конкурсу. Також всім учасникам було вручено сертифікати на відвідування роллердрому та квіти.

Студент року – 2014

Кубок студента року та право на участь у ІІІ турі «Кращий студент України – 2014» отримала Катерина Бузиновська, студентка факультету економіки і підприємництва.

Студент року – 2014

Честь вручення головної нагороди було надано першому проректору Івану Мостов’яку, який привітав всіх учасників конкурсу та подякував ректорату, профкому, кураторам груп та всім, хто взяв участь в організації конкурсу.

Студент року – 2014

Вітаємо всіх учасників конкурсу, пишаємося нашими розумними і творчими особистостями, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а розкривати все глибше свої здібності.

Анастасія Кривда, редактор редакційно-видавничого відділу