18.04.2018 4661

Спорт для всіх!

Незмінно відповідальне ставлення колективу Уманського національного університету садівництва до виховання молоді у дусі здорового й активного способу життя вже давно стало усталеною традицією. Тож неодноразово на базі нашого навчального закладу проходять різноманітні спортивні змагання.

Цього разу університет приймав учасників легкоатлетичного кросу за програмою Молодіжних спортивних ігор, що був зорганізований відділом з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради та Уманським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Участь у легкоатлетичному змаганні взяли команди студентів з вищих навчальних закладів м. Умань. Юнаки вели протиборство на дистанції 2000 м, а дівчата – 1000 м.

Спорт для всіх!

За результатами змагань студенти Уманського НУС Антон Діденко та Євген Семенда посіли, відповідно, ІІ та ІІІ переможні місця.

Вітаємо переможців і учасників і бажаємо їм легкого поступу по життю та нових перемог!

Прес-центр Уманського НУС