01.09.2017 5540

Співпраця Уманського НУС з ПАТ «Ельворті»: відкрито лабораторію ґрунтообробних та посівних машин

Новий навчальний рік розпочався для викладачів і студентів Уманського НУС приємним подарунком, адже саме 1 вересня 2017 року кафедра процесів, машин та обладнання АПВ впише в історію сторінок нашого навчального закладу як дату відкриття спеціалізованої лабораторії ґрунтообробних та посівних машин, обладнаної за сприяння публічного акціонерного товариства «Ельворті».

Відкриття спеціалізованої навчальної лабораторії відбулося в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті». Компанія закладає унікальні стандарти освіти та створює умови для ефективної підготовки майбутніх фахівців для аграрної сфери.

На чолі з ректором, професором Оленою Непочатенко та головою правління, генеральним директором ПАТ «Ельворті» Сергійом Калапою делегація завітала на урочистий перетин стрічки, відзначивши у вітальних словах важливість даної події для викладацького та студентського колективу університету.

Тепер студенти мають гарну наочність для проведення лабораторних робіт, здійснювати курсові та дипломні проектування, що є важливим кроком у підготовці майбутніх фахівців. Адже саме поєднання теорії і практичних навичок є основами формування справжнього професіонала, людини, яка не лише розвинута багатогранно, а й налаштована на тяжку і водночас захоплюючу трудову діяльність.

У лабораторії розміщені частини й елементи робочих секцій посівних машин (сівалок) та настінні стенди з зображенням конструктивних складових елементів. Загалом, створена атмосфера, що налаштовує студента на робочий лад та пізнання. А для науковців кафедри це надасть потенціал для проведення науково-дослідницьких робіт та розвитку науки в університеті.

Тож з гарним початком навчального року Вас! Хай граніт науки, завдяки вашим зусиллям, піддається легко та завзято!

Прес-центр Уманського НУС