12.04.2014 6246

Сміх продовжує життя

В Уманському НУС пройшла гра КВН команд факультетів на Кубок ректора. У грі взяли участь 6 команд:

• «Кум» (команда успішних менеджерів) – факультет менеджменту;
  • «ЛГ-продукт» – факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • «Солодкі перці» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • «Кримінальний круг» – факультет агрономії;
  • «Мітка технолога» – інженерно-технологічний факультет;
  • «Без ПДВ» – факультет економіки і підприємництва.

Команди гідно презентували себе у першому конкурсі «Візитка» та неабияк позмагалися на розминці, під час якої враховувались оригінальність та змістовність відповідей, на які відводилось 30 секунд. У своїх виступах учасники команд жартували про сесію, студентське життя. У кожному виступі гравців була своя жартівлива родзинка.

Сміх продовжує життя

Гру команд оцінювало журі, до складу якого входила талановита молодь університету: Максим Дубчак – учасник народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка»; Артем Гуртовенко – учасник народного самодіяльного театру студентських мініатюр «Добродії»; Олександр Гончаренко – учасник народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари»; Альона Макаренко – учасниця народного самодіяльного вокального ансамблю «Криниченька»; Катерина Волкова – учасниця СТЕМу «Добродії»; Вікторія Уманчик – голова студентського самоврядування університету та голова лічильної комісії – хореограф-балетмейстер Марія Сиплива.

Мета третього конкурсу «Біатлон» – стрілянина жартами. У ньому перемогла команда «Солодкі перці», яка відзначилась влучними та оригінальними жартами. Між конкурсами команд веселого настрою додавали глядачам учасники ансамблю танцю «Нивка» та збірна команда університету «Самогон» підбірками мініатюр.

Сміх продовжує життя

Під гучні оплески глядачів відбулося нагородження команд. Помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський подякував членам журі та вболівальникам, учасникам команд за тонкий гумор та жарти. Спеціальними дипломами на Кубок ректора були нагороджені команди  «ЛГ-продукт», «Кримінальний круг», «Мітка технолога».

Сміх продовжує життя

ІІІ місце отримала команда «КУМ»; ІІ місце – команда «Без ПДВ»; І місце та Кубок ректора здобула команда «Солодкі перці». Саме ця команда викликала бурхливі емоції у глядачів та наповнила зал сміхом.

З вітальним словом виступила також завідувач Центру культури і виховання Наталія Шаповаленко, яка подякувала командам за чудовий настрій і відмітила, що КВН – найулюбленіший жанр театрального мистецтва, який повинен жити. Наталія Іванівна побажала початківцям успіху, запросила їх до збірної команди університету та вручила учасникам збірної команди університету Денису Іванюку, Тетяні Каібовій, Вікторії Івановій, Антону Притулі та капітану команди Олександру Тараненку подяки за активну участь у культурно-мистецьких проектах міста та університету, пропаганду театрального мистецтва серед студентської молоді та гідну презентацію команди КВН Уманського НУС на ІХ Чемпіонаті України та розіграшу Кубка КВН сезону 2013-2014 рр.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання

Всі фото >>>