09.10.2014 5753

Слава всім героям України, які беруть участь у АТО

Пишаюсь тобою, як пишається Мати!

Я вклоняюсь й тихо молю:

Повертайся живим. Повертайся, солдате.

Я благаю - вертайся живим!

8 жовтня в 210 аудиторії Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентів IІ та IIІ курсів факультету менеджменту зі студентом факультету менеджменту, учасником АТО Русланом Рекечинським.

Руслан Олександрович розповів студентам про військові дії під Слов’янськом та Червоним Лиманом, у яких він безпосередньо брав участь як десантник 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади.

Слава всім героям України, які беруть участь у АТО

Під час артилерійського обстрілу Руслан Рекечинський отримав травму. Нині, після п’яти перенесених операцій, він перебуває на реабілітації. Проте після проходження медичної комісії він знову планує повернутися в зону бойових дій.

Руслан Олександрович з оптимізмом дивиться у майбутнє, він закликав студентів любити та цінувати свою Вітчизну, бути її патріотами. Особливу вдячність особисто від себе та учасників АТО Руслан висловив волонтерам, які постійно допомагають бійцям, забезпечуючи їх необхідними продуктами харчування, медикаментами та військовою амуніцією. Також він вдячний всім, хто підтримує моральний дух солдат, особливо діткам, які пишуть їм листи та малюють малюнки.

Слава всім героям України, які беруть участь у АТО

Під час зустрічі студенти цікавилися забезпеченням української армії військовою технікою, спорядженням, продуктами харчування.

Староста 21-з групи

факультету менеджменту