15.12.2014 4710

Школярі ЗОШ № 1 разом з представниками кафедри маркетингу УНУС приєдналися до загальноміської акції «Поділися теплом із солдатом»

11 грудня 2014 року в Уманській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна пройшла загальноміська благодійна акція «Поділися теплом із солдатом», організаторами якої виступили Уманський національний університет садівництва та Уманська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9.

Головною метою проведення акції стало виготовлення школярами подарунків до Різдвяних свят солдатам, які перебувають у зоні АТО.

Учні 6–9 класів ЗОШ № 1 разом з викладачами кафедри маркетингу Уманського НУС та учнями ЗОШ № 9 виготовляли обереги для бійців – символічних ангелів, які увібрали частку їхньої любові, тепла, добра, віри та надії.

А на звороті діти робили напис: «Боже, спаси і сохрани захисника моєї Батьківщини».

«Разом допоможемо – разом переможемо!».

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу УНУС