18.03.2015 8937

Щоб вижити, потрібно знати

17 березня для студентів Уманського національного університету садівництва було проведено виховну годину на тему «Дії в умовах надзвичайної ситуації».

Якою має бути поведінка особи при пожежі в лісі, в полі, в житловому приміщенні; як поводити себе під час евакуації, які речі брати і що має бути в «екстреній валізі» – такою була тема розповіді провідного інспектора Уманського районного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Євгена Кравченка.

Щоб вижити, потрібно знати

Порядок дій населення за сигналом «Увага всім!», дії при виявленні вибухового чи підозрілого предмету – основні питання, які також було роз’яснено учасникам зустрічі.

Викладач кафедри військової підготовки УНУС Валерій Цкітішвілі розповів студентам, як вести себе під час військових дій, зберегти своє життя під час артилерійського обстрілу, де знайти захист від вибухів, осколків.

Також для присутніх було продемонстровано фільм «Щоб вижити, необхідно знати».

Петро Паєвський, завідувач Центру культури і виховання