14.11.2017 5607

Шефська допомога у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Яскравим проявом громадянського та морально-етичного виховання є участь студентської молоді у доброчинних акціях і розвиток волонтерського руху.

Шефська допомога у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Студенти факультету агрономії Уманського НУС тісно співпрацюють з волонтерськими організаціями, відвідують дитячі будинки та садочок для малозабезпечених сімей. Ними неодноразово проводились  різноманітні благодійні акції.

Цього навчального року студенти разом з куратором 14 -ас групи Інною Рекул знову відвідали обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Вихованці  і працівники закладу завжди радо зустрічають студентів. Ось і цього разу студенти, з солодощами та фруктами, вирушили до Центру аби поспілкуватись зі своїми маленькими підопічними та надати шефську допомогу.

Шефська допомога у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Студенти розважали менших дітлахів, дружно і весело працювали зі старшими та отримали велике задоволення від зустрічі з дітьми і спільної праці.

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії