23.03.2013 6148

Шашковий турнір

Шашки – стародавня і захоплююча гра, що завоювала симпатії мільйонів людей. Як говорив Михайло Ломоносов: «Математику потрібно вивчати хоча б для того, щоб привести в порядок свій розум». Ці слова можна сказати й про гру в шашки. Адже, граючи в шашки, людина розвиває в собі здатність мислити логічно, розвиває пам'ять, гра в шашки допомагає поліпшити інтелектуальні здібності.

Шашковий турнір

Серед студентів Уманського НУС є любителі цієї інтелектуальної гри. Тому рада студентського самоврядування організувала шашковий турнір, який відбувся 19 березня у спортивній залі університету. В турнірі взяли участь 8 студентів нашого вишу: Преверенда Антон, Султанов Констянтин, Гончарук Олег, Чайківський Олексій, Крохмаль Альона, Компан Світлана, Клименко Аліна та Поліщук Тетяна.

В змаганнях перше місце виборов Чайківський Олексій, друге місце посів Преверенда Антон, третє місце завоювала Поліщук Тетяна.

Шашковий турнір

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм натхнення та нових досягнень!

Марина Бевз,

секретар ради студентського самоврядування