23.06.2016 1482

Шануємо. Пам’ятаємо.

В історії України є багато нетлінних трагічних сторінок, які щомиті нагадують усім про швидкоплинність буття і фатальність зроблених помилок. Однією з них є та, що описує події 1941–1945 років, коли чорне крило Другої світової війни чорним покривалом накрило квітучу землю нашої держави.

22 червня студенти та науково-педагогічний колектив Уманського національного університету садівництва долучилися до загальноміських та університетських заходів, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Шануємо. Пам’ятаємо.

Приспущеними прапорами та пломенистими квітами на гранітних постаментах засвідчив своє шанування полеглим у кривавій війні колектив університету. І ніколи не стерти з пам’яті біль втрат наших колег і студентів, які віддали своє життя за мирне буття майбутніх поколінь…

Прес-центр Уманського НУС