09.09.2017 4272

Вітаємо з професійним святом!

Шановні викладачі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін і спортсмени університету!

Від імені колективу Уманського національного університету садівництва щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту!

Спорт – це самоорганізація та дисципліна, здоров’я та молодість, елемент культури та стиль життя, рух вперед і твердість характеру. Тож бажаємо всім тренерам і наставникам завжди перебувати в позитивній динаміці, показуючи приклад талановитим, наполегливим учням. Хай на шляху трапляється ще більше перемог та злетів, а ваш приклад буде взірцем для оточуючих і поштовхом для масового розвитку фізичної культури і спорту.

Ми пишаємося вашими досягненнями та стійкою наполегливістю, з якою ви продовжуєте традиції з виховання фізичного загартованого та здорового молодого покоління.

Зичимо вам наполегливості і наснаги, удачі та нових спортивних здобутків, вдалих стартів і перемог в ім’я  процвітання рідного навчального закладу і всієї України!

Рубрика: Новини